Hizmet Alanları:

1- İlaçlama

2- Çim biçme

3- Yaprak Toplama

 

Bahçe bakımı kolay gibi görünen ve fakat birçok teknik detayı içinde barındıran bir konudur..

 Peryodik bahce bakimi; budama, ilaclama, gubreleme, tamamlama, havalandirma, cim bicme, şeklinde olur. Farkımızı anlamanız için bahçenizde bir gün çalışmamız kafidir.
Bahceler insanlarin huzurlu bir sekilde vakit gecirdikleri mekanlardir.
 

 

1.İlaçlama:

Bitkilerin, çim alanlarının sağlıklı, uzun süreli dayanabilmesi için dikimden sonra yapılıcak bakım faaliyetleri önemli etki oluşturur.

Bakımda en önemli faktörlerden biri zirai ilaçlamalardır. İlaçlama kadar yapan kişinin uzmanlğı önemlidir. Doğru bitkiye doğru ilancın seçilmesi ve doğru zamanda doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Ayrıca zirfai ilaçlar insan sağlığı açısından zararlı olduğu için gerekli önlemler de alınmalıdır. Bu neden ile fidanlığımız bünyesinde işin uzmanları tarafından ilaçlama yapılmaktadır.


 

2. Çim Biçme

Çimlerin sağlıklı görünmesi bahçenizi güzelleştirecek en önemli etkendir. Biz cimlerinizi kısa sürede istediginiz gibi yapıyoruz..

 

 

 


 

3.Yaprak Toplama:

Temiz ve düzenli bir bahçe için mevsim geçişlerinde dökülen yapraklarınızı toplama hizmeti veriyoruz.  Kısa sürede bahçenizi temizleyip keyif verici bir mekan haline getiriyoruz. Baktığınız yerleri güzelleştiriyoruz.. 

 

 

 
Not: İstediginiz herturlu bitki ve ekipmanlari musteri onayi alinmadan sevkiyat yapilmaz
Gorsel olarak begenildikten sonra sevkiyatlar yapilir